fbpx

SLUŽBY

Co Vám natočím nebo nafotím?...

SVATBY

Máte před sebou Váš den D a chcete z něj mít krásnou vzpomínku pro Vás i Vaše přátele? Nic nevystihne atmosféru a emoce, které probíhají v tak významnou chvíli jako je Váš svatební den lépe, než video podtržené hudbou. Pozvěte si mě na svoji svatbu a já Vám tento den zvěčním. Pokud budete mít zájem, tak nejdříve probereme Vaši představu a poté doladíme potřebné detaily. Je také dobré se osobně sejít ještě před svatbou – přeci si na svatbu nepozvete někoho cizího! 🙂
Pro více informací mě prosím kontaktujte.

KONTAKTOVAT

REALITY

Jste realitní makléř nebo prodáváte svůj dům, byt nebo pozemek? Kvalitní videoprohlídka nebo fotky nemovitosti přilákají spousty pozornosti jak prodávané nemovitosti, tak Vám jako realitnímu makléři a zvyšujete si tím šanci na prodej i jiných nemovitostí. Každý realitní makléř se snaží být něčím výjimečný a Vy můžete být vyjímečný právě profesionální videoprezentací nemovitostí.
Pro více informací mě prosím kontaktujte.

KONTAKTOVAT

UBYTOVÁNÍ

V dnešní době, kdy je nespočetně mnoho ubytovacích zařízení, je velmi důležité zaujmout na první pohled. Pokud nezaujmete na první pohled, což záleží na fotkách či videu Vašeho ubytování, zákazník tak hledá dál a k Vašemu ubytování se už nevrátí. Potenciální zákazník, který se těší na svůj odpočinek ve Vašem hotelu, penzionu, chatě, resortu či jakémkoliv jiném typu ubytování, si chce co nejdetailněji prohlédnout, jak to bude vypadat a právě to zajistí profesionální videoprohlídka Vašeho ubytování.
Pro více informací mě prosím kontaktujte.

KONTAKTOVAT

PROSTORY

Vlastníte nebo se staráte o chod kavárny, restaurace, klubu, kancéláří či jakéhokoliv jiného prostoru do kterého chcete nalákat více zákazníků? Sociální sítě a internet obecně vládne světu a modernímu marketingu. Každý se rád dívá na videa ať už na Youtube, Facebooku nebo Instagramu a tráví tím spoustu svého času. Pokud si necháte udělat profesionální a lákavé video o Vašem podniku, kde ukážeme jeho kvality a výjimečnosti a dobře ho použijete, přísun nových zákazníků je zaručen.
Pro více informací mě prosím kontaktujte.

KONTAKTOVAT

EVENTY

Pořádáte festival, koncert, konferenci či jakoukoliv jinou událost a chcete, aby na ni návštěvníci měli vzpomínku a zároveň si tím udělali reklamu? Video z jakéhokoliv eventu je dokonalý marketingový nástroj, protože se lidem líbí, lidé se na něm poznávají a lidé ho sami s radostí šíří a sdílejí s širokým okolí. V podstatě Vám tak dělají reklamu zadarmo a ještě z toho mají radost. O takovém videu se mluví a to je přesně to, co je žádoucí.
Pro více informací mě prosím kontaktujte.

KONTAKTOVAT

PRODUKTY

Vyrábíte nebo prodáváte nějaký produkt a potřebujete produktové a propagační video či fotorafie? Dnes se vše šíří pomocí videí či obrázků a pokud Váš produkt nemá kvalitní prezentaci, má velmi malou šanci mezi tak velikou konkurencí uspět. Takové video nebo fotky se dají šířit na webových stránkách, katalozích či sociálních sítích, kam lidé chodí právě za účelem sledování pěkných fotek či videí.
Pro více informací mě prosím kontaktujte.

KONTAKTOVAT